Regulamin sklepu

Postanowienia ogólne

 

1. Sklep internetowy działający pod adresem www.denmax.pl  prowadzony jest przez DENMAX Mariusz Ptach z siedzibą w Rumii przy ul. Batorego 54, 84-230

 

NIP 958-022-44-64

 

2. Sklep internetowy www.denmax.pl  służy do dokonywania zakupów narzędzi i materiałów stomatologicznych, sprzedawanych również w siedzibie firmy

 

3. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny.

 

4.Zamieszczone na stronach sklepu ceny są jedynie zaproszeniem do składania ofert w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a ma jedynie charakter informacyjny - sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie

 

Zasady dokonywania zakupów

 

1.Zakupy w sklepie internetowym Denmax mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie www.denmax.pl, wybór formy płatności i przesłanie zamówienia.

 

2.Zakupów w sklepie internetowym Denmax,można również dokonywać telefonicznie pod numerem 605-145-595, lub faxem na numer 58/663-74-12.

 

3. Sklep internetowy Denmax przyjmuje zamówienia przez całą dobę przez wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane będą w kolejności ich złożenia w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

 

4. Ceny podawane w sklepie internetowym Denmax są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego informowania o tym Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia zamówienia.

 

5. Firma Denmax prowadząca sklep internetowy, wystawia dokument sprzedaży, którym jest faktura VAT lub paragon.

 

6.Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin przypadku dostępności w magazynie. W przypadku niedostępności w magazynie najpóźniej w ciągu 4 dni roboczych.

 

7.Czas dostawy paczki zależy również od wybranego przez Państwa sposobu wysyłki. Paczki wysyłane kurierem doręczane są następnego dnia roboczego. Paczki wysyłane Pocztą Polską doręczane są w ciągu 2 dni roboczych. Często jednak czas ten się wydłuża do 3 lub 4 dni co zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej nie jest podstawa do wnoszenia reklamacji.

 

Koszt wysyłki

 

1. Przy zamówieniu narzędzi stalowych na kwotę powyżej 300 zł wysyłka gratis!

 

Pozostałe materiały wysyłka gratis przy zamówieniu na kwotę powyżej 1000 zł.

 

2.Kurierem - cena uzależniona od wybranej firmy spedycyjno-transportowej.

 

3.Pocztą Polską wg obowiązującego cennika.

Kontakt

DENMAX

ul. Batorego 54, 84-230 Rumia

VAT PL9580224464

tel: 605-145-595 fax:58/663-74-12

email: biuro@denmax.pl

Zasady sterylizacji

PDF Document

Mimo iż, w procesie wytwarzania zastosowano zabiegi mające na celu zapewnienie odporności na korozję, to jednak trwałość narzędzi zależy od prawidłowego użytkowania i konserwacji.


czytaj więcej lub pobierz plik
PDF

PARTNERZY HANDLOWI

imageimageimageimageimageimageimage

imageimageimageimage

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie