• Instrumenty do usuwania gutaperki, uzupelnienia, 6 szt

The Symbol : eGPRN

Rozmiar: 1 długość: 17 mm Instrumenty systemu GPR są przeznaczone do mechanicznego usuwania starej gutaperki z kanału. Zestaw GPR składa się z 5 instrumentów, o różnych grubościach i odchodzeniu, oznaczonych numerami od 1 do 5, do pracy maszynowej. S...

80.00
pair Add to wishlist
The loyalty program is only available for logged in customers.
Shipping price 19
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 19
Kurier DPD (pobranie) 21
rozmiar: 1
długość: 17 mm
 
Instrumenty systemu GPR są przeznaczone do mechanicznego usuwania starej gutaperki z kanału.

Zestaw GPR składa się z 5 instrumentów, o różnych grubościach i odchodzeniu, oznaczonych numerami od 1 do 5, do pracy maszynowej. Są to dość agresywne narzędzia do stosowania ze standardowymi kątnicami zwalniającymi (150-300 obr/min), które pozwalają na bardzo efektywne usunięcie gutaperki z kanału. Uzupełnienia GPR zawierają 6 jednakowych instrumentów.

Uwagi związane z pracą GPR:

- do pracy z systemem GPR konieczne jest stosowanie kątnicy o odpowiedniej redukcji tak, aby otrzymać prędkość 150-300 obr/min. Szybkość pracy kątnicy powinna być stała podczas usuwania gutaperki

- instrumenty GPR są dość agresywne i mają sporą zdolność do usuwania gutaperki, ale także cięcia ścian kanału. Skracają i istotnie przyspieszają proces usuwania starego wypełnienia.

- podczas pracy instrumentami GPR nie należy nadmiernie dociskać instrumentów, raczej wskazane jest bardzo delikatne przeciwwstawianie się ich dość agresywnemu wchodzeniu w kanał.

There is currently no comments or ratings for this product.