Polecamy

Sklep stomatologiczny DenMax

Przedstawiamy ofertę hurtowni materiałów stomatologicznych Den Max. Od lat zaopatrujemy w sprzęt i akcesoria gabinety prywatne, publiczne i kliniki dentystyczne w całym kraju. Nasz asortyment budujemy w oparciu o sprawdzone artykuły najlepszych producentów branży medycznej. Działamy również jako importer stalowych narzędzi stomatologicznych.

Sklep stomatologiczny Den Max oferuje między innymi szeroką gamę produktów, akcesoriów i przyrządów do zabiegów z zakresu endodoncji, stomatologii zachowawczej, chirurgii i protetyki. Działamy również jako sprzedawca hurtowy, dlatego z naszej gamy produktowej korzystają nie tylko właściciele gabinetów, lecz także sklepy stomatologiczne. Sprzedaż wysyłkowa umożliwia skorzystanie z naszej oferty klientom z różnych regionów kraju. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronach naszego serwisu internetowego, u doświadczonych przedstawicieli oraz na targach i imprezach branżowych, w których chętnie uczestniczymy.

Ideą sklepu stomatologicznego Den Max jest wsparcie gabinetów, klinik i sklepów medycznych w tworzeniu wyposażenia realizującego nowoczesne podejście do profesjonalnego lecznictwa. Stawiamy na asortyment spełniający najwyższe standardy pod względem jakości, komfortu pacjenta i pracy lekarzy dentystów. Korzystając z kategorii produktów bez trudu znajdziecie Państwo narzędzia, przybory, materiały i akcesoria higieniczne niezbędne do wykonywania zabiegów z różnych działów stomatologii. Zapraszamy także do Strefy Pacjenta, w której dostępne są nowoczesne i szczoteczki soniczne, elektryczne oraz preparaty do codziennej higieny jamy ustnej w warunkach domowych. Dzięki nim skutecznie zadbacie Państwo o zdrowie i wygląd swojego uśmiechu, podtrzymując efekty uzyskane w gabinecie dentystycznym.

Mamy nadzieję, że oferta naszego sklepu w pełni zrealizuje Państwa oczekiwania. Jeżeli nie znaleźliście Państwo produktu, którego szukaliście, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami: tel. 605 145 595 lub biuro@denmax.pl. Postaramy się pomóc.

Kontakt

DENMAX

ul. Batorego 54, 84-230 Rumia

VAT PL9580224464

tel: 605-145-595 fax:58/663-74-12

email: biuro@denmax.pl

Zasady sterylizacji

PDF Document

Mimo iż, w procesie wytwarzania zastosowano zabiegi mające na celu zapewnienie odporności na korozję, to jednak trwałość narzędzi zależy od prawidłowego użytkowania i konserwacji.


czytaj więcej lub pobierz plik
PDF

Oprogramowanie sklepu internetowego SKY-SHOP Sklep internetowy
Please wait ...

Information

You are logged in correctly

The product has been added to your shopping cart

Your shopping cart has been added selected number of pieces of the product. When you order you will be able to change it.Detailed contents of the basket is located under the shopping cart icon at the top of the page.